• Ulma Taldea

Gasteizko Buesa Arenan jokatuko den Baskoniaren eta Real Madrilen arteko partidaren zozketaren irabazleak

2022/10/17
Urriaren 23an, igandea, 19:15ean ospatuko den Baskoniaren eta Real Madrilen arteko Saskibaloi partidako zozketako irabazleen zerrenda.

Guztiek eskatutako txartelak barne postaz jasoko dituzte gainerako komunikazioekin batera.

Santiago Pedro Pablo Garciandia

ULMA Handling Systems

Aritz Olea Zurbano

ULMA Handling Systems

Iratxe Axpe Etxabe

ULMA Handling Systems

Jesus Alzelai Barrena

ULMA Construction

Jokin Blanco

ULMA Handling Systems

Txaro Rodriguez

ULMA Construction

Benito Hurtado

ULMA Servicios de Manutención

Fernan Santamaria

ULMA Architectural Solutions

Iker Ortiz De Zarate

ULMA Packaging

Iker Zubia Elorza

ULMA Construction

Julen Zabaleta Mendizabal

ULMA Packaging

Leire Aranetxebarria

ULMA Forged Solutions

Amaia Ugarte Ugarte

ULMA Construction

Izaskun Mateos

ULMA Packaging

Alberto Susilla Peña

ULMA Packaging

Aitor De Miguel Arnaiz

ULMA Packaging

Alaia Beitia Bolinaga

ULMA Forged Solutions

Iker Otegi Epelde

ULMA Packaging

Miriam Ruiz De Cenzano

ULMA Forged Solutions

Josu Berasategi Oyanguren

ULMA Packaging

Kerman Ortiz De Zarate

ULMA Packaging

Mikel Etxaniz Urcelay

ULMA Packaging

Gorka Alvarez Ortiz

ULMA Handling Systems

Endika Delgado Pascual

ULMA Packaging

Nuria Urigoitia

ULMA Packaging

Iker Manso Pericacho

ULMA Packaging

Xabier Aretxandieta

ULMA Handling Systems

Miriam Caño

ULMA Packaging

Josu Izarra Perez De Villarreal

ULMA Handling Systems

Luis Ruiz De Azua

ULMA Handling Systems

Sonia Fernandez Garin

ULMA Construction

Ander Moyua

ULMA Forged Solutions

Miren Jaione Odriozola Alberdi

ULMA Construction

Roberto Ferreiro Dorado

ULMA Packaging

Asier Iztueta Lombide

ULMA Packaging

Roberto Perez Arnaiz

ULMA Packaging

Ana Isabel Urmeneta

ULMA Architectural Solutions

Joseba Larrea Pinillos

ULMA Packaging

Gurutze Murua Kortabarria

ULMA Construction

Iker Jimenez

ULMA Forged Solutions

Ruben Rueda

ULMA Packaging

Montse Morote Trejo

ULMA Conveyor Components

Josu Gorostidi Urrestarazu

ULMA Construction

Aitor Marauri Olivan

ULMA Servicios de Manutención

Josu Arregui

ULMA Packaging

Asier Bikandi

ULMA Packaging

Javier Santiago Cruz

ULMA Construction

Jose Ramon Zancada Rementeria

ULMA Construction

Daniel Palacios Saenz

ULMA Handling Systems

Juan Ramon Ignacio Horrilo

ULMA Construction

Monika Sierra

ULMA Forged Solutions

Agustin Muiñoz

ULMA Construction

Iñigo Zubizarreta Gonzalez

ULMA Packaging

Iñaki Korta Barrena

ULMA Packaging

Iñaki Irizar

ULMA Construction

Ander Casero Elezgaray

ULMA Handling Systems

Iker Berrocal Garcia

ULMA Architectural Solutions

Guillaume Ertauran

ULMA Handling Systems

Ander Gisasola Garate

ULMA Packaging

Iñigo Kerejeta

ULMA Construction

Cristiano Lamas

ULMA Forged Solutions

Jon Aguiriano Beitia

ULMA Construction

José Antonio Fernández Pato

ULMA Forged Solutions

Jon Zumalde Altube

ULMA Packaging

Josu Iñurritegui Ruiz

ULMA Packaging

Roberto Aldasoro Palencia

ULMA Packaging

Hector Blazquez Garcia

ULMA Handling Systems

Andoni Carrasco

ULMA Servicios de Manutención

Ruben Sande

ULMA Packaging

Iker Otegi Ausin

ULMA Handling Systems

Javier Alonso Vicente

ULMA Packaging

Jagoba Mujika

ULMA Packaging

Jesus Morais Garayoa

ULMA Servicios de Manutención

Oscar Conde Grimaldi

ULMA Servicios de Manutención

Eider Etxeberria Zillaurren

ULMA Construction

David Delgado

ULMA Conveyor Components

Ane Jimenez Urrutia

ULMA Construction

Xabier Leiba Arregi

ULMA Construction

Nerea Ortega Asenjo

Departamentos Centrales

Julen Markez Zumelaga

ULMA Forged Solutions

Gaizka Maiztegui Diaz

ULMA Packaging

Iñigo Mugarza

ULMA Construction

Jon Lazkano Ruiz De Azua

ULMA Architectural Solutions

Andoni Goitia

ULMA Architectural Solutions

Ismael Rueda Nogueiras

ULMA Architectural Solutions

Nuria Matesanz

ULMA Packaging

Jose Luis Alzelai Barrena

ULMA Construction

Oihana Zubia Elorza

ULMA Packaging

Josu Goitia Zelaia

ULMA Construction

Ruben Del Fresno Arribas

ULMA Servicios de Manutención

Ekaitz Urrutxurtu Arana

ULMA Conveyor Components

Borja Rodriguez Zamorano

ULMA Servicios de Manutención

Asier Tena Guinaldo

ULMA Handling Systems

Iñigo Iparragirre

ULMA Packaging

Ander Zelaia Moiua

ULMA Packaging

Iñaki Idigoras Subijana

ULMA Packaging

Mikel Arenza Letamendi

ULMA Construction

Ane Miren Gorostiza Aginagalde

ULMA Packaging

 

Zorionak guztioi!!!